Blog - rady, tipy a novinky ze světa interiérových dveří
Jak vybrat interiérové dveře? Jaký zvolit materiál výplně a povrch dveří? Jak na montáž dveří?

Vítejte na našem blogu plném rad, tipů a novinek ze světa interiérových dveří! Prozkoumejte s námi nejnovější trendy v designu interiérových dveří, inspirujte se kreativními nápady na úpravu vašeho domova a získejte užitečné rady pro výběr, instalaci a údržbu dveří. Sdílíme s vámi zajímavé články o různých typech dveří, materiálech, stylech a technikách, které vám pomohou přeměnit váš prostor na místo plné elegance, pohodlí a funkcionality. Buďte v obraze s posledními inovacemi a trendy v oblasti interiérového designu a dejte svému prostoru jedinečný a stylový vzhled!

2. 2. 2023 19:58

Jak vybrat pravé nebo levé dveře

Jak vybrat interiérové dveře tak, aby se správně otevíraly, nepřekážely a navíc doladily celou atmosféru místnosti? Pokud vyberete správný směr otevírání a správný rozměr dveří, pak máte vyhráno.

Přečíst článek >

2. 2. 2023 19:57

Jak vybrat posuvné dveře, které budou interiéru slušet

Oddělení místností, vytvoření soukromí a tlumení hluku jsou hlavními funkcemi interiérových dveří. V případě, že si pořídíte posuvné dveře, navíc ušetříte místo a vytvoříte další elegantní designový doplněk.

Přečíst článek >

2. 2. 2023 19:56

Jak vybrat interiérové dveře

Interiérové dveře plní mnoho funkcí - od té praktické až po estetickou. Jak ale vybrat ty pravé dveře do interiéru, které budou ladit s celkovým designem, doladí atmosféru a zároveň místnosti oddělí?

Přečíst článek >

2. 2. 2023 19:55

Jak se liší falcové a bezfalcové dveře?

Vybrat ty pravé dveře dveře do interiéru není jednoduché. Na výběr je mnoho materiálů, barev i typů otevírání. Další možnost, podle čeho vybrat interiérové dveře je, jestli budou falcové nebo bezfalcové

Přečíst článek >

2. 2. 2023 19:53

Dvoukřídlé dveře jsou elegantní řešení pro nestandardní prostory

Zajímavá a velmi oblíbená alternativa klasickým interiérovým dveřím. Nabídka dvoukřídlých dveří je velmi široká - od výběru materiálů až po barvy nebo dekory. Dvoukřídlé dveře se skvěle hodí do místností, které chceme otevřít a propojit. V čem ale spočívají další výhody oproti jednokřídlým dveřím?

Přečíst článek >

2. 2. 2023 19:51

Celoskleněné dveře Erkado - elegance i funkčnost v jednom

Už bylo dost klasických dveří, je čas vyladit interiér k dokonalosti. Elegantním a neokoukaným řešením jsou celoskleněné dveře Erkado. Dopřejte i své domácnosti nádech luxusu.

Přečíst článek >
1 2 3